0
Giriş yap / Kayıt ol
Uygunluğa göre sırala
Akıllı Sıralama
Uygunluğa göre sırala
Akıllı Sıralama
Sıcak Hadde Yuvarlak

Sıcak Haddelenmiş Yuvarlak Çelik Hangi Üretim Proseslerine Uygundur?

Sıcak haddelenmiş yuvarlak çelikler iç hata ve yüzey çatlak kontrol seviyesine bağlı olarak talaşlı imalat ve dövme proseslerinde kullanıma uygundur. Bunun yanı sıra prosese uygunluk için çeliğin vakumlu, vakumsuz veya vakumlu tamamlamalı olup olmaması da etkilidir.

Yaygın Olarak Kullanılan Sıcak Haddelenmiş Yuvarlak Çelik Kaliteleri Nelerdir?

En yaygın kullanılan kaliteler karbon çelikleri grubundadır. Bunun dışınada Sementasyon Çelikleri, Islah Çelikleri, Yay Çelikleri, Yapı Çelikleri, Mikro Alaşımlı Çelikler ve Rulman Çelikleri önde gelen kullanım alanına sahip gruplardır. hascelik.com üzerinden bu kalite gruplarında yer alan yüzden fazla kalitede binlerce ürün bulabilir ve 8mm ile 350 mm çap aralığında rekabetçi çelik fiyatlarıyla temin edebilirsiniz.

Sıcak Haddelenmiş Yuvarlak Çelikler Boy Halinde Isıl İşlemli Olarak Temin Edilebilir Mi?

Evet. ihtiyacınız doğrultusunda ısıl işlemli sıcak haddelenmiş yuvarlak çelikleri hascelik.com üzerinden ıslahlı, normalizeli, yumuşatmalı veya gerilme giderme tavlamalı olarak bulabilirsiniz.

Yuvarlak Çelik Malzeme Çeşitleri

Yuvarlak çelik malzemeleri; ihtiyaca, kullanım alanına ve hangi kalitede olmasına göre belirlenmektedir. Yapı çelikleri, ıslah çelikleri, sementasyon çelikleri, yay çelikleri, mikro alaşımlı çelikler ve rulman çelikleri yuvarlak malzeme çeşitlerindendir. Yuvarlak çelikler, uygulanacak proses yöntemine göre de sıcak haddelenmiş yuvarlak çelik, dövme yuvarlak çelik, soğuk çekme yuvarlak çelik gibi ayrılmaktadır.

Sıcak Hadde Yuvarlak Çelik Fiyatları

Sıcak hadde yuvarlak çelik fiyatları ürünün ebatına, kalitesine, üretim metoduna (vakumlu, vakumsuz), prosesine ve yüzey çatlak testine göre değişmektedir. Online satış yaptığımız hascelik.com internet adresimize girerek, rekabetçi sıcak hadde yuvarlak çelik fiyatlarımızı ve güncel stoklarımızı inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.